Správci

22. července 2017 v 20:19
Věčný smolař hledající smysl života. Student IT, který se ve volných chvílích věnuje psaní všemožných žánrů - už si prošla psaním fan fikcí, fantasy, sci-fi a momentálně se zaměřuje na fantasy s tragickými romancemi a hořkosladkými konci -, čtení a poslední dobou také počítačové grafice a kreslení. Když nemá náladu ani na jednu z výše zmíněných věcí, uvaří si čaj a sleduje seriál nebo anime.
Na internetu i přátelská, ve skutečnosti spíš uzavřená, ale v obou případech věčný snílek nechápající realitu.

Menšia výchylka vo svete plnom presných požiadaviek. Nestotožňuje sa s väčšinou názorov dnešnej doby a radšej žije podľa vlastných, mnohými nepochopeých, zásad. Neustále sa stráca v prúde vlastných myšlienok, ktoré zahŕňajú desiatky rôznych svetov, postáv a alternatívnych realít, ktorými žije už niekoľko rokov. Načúva, pozoruje, analyzuje - spracúvava poznatky a aplikuje ich v neustálom procese sebazlepšovania sa.
Na pohľad celkom nevinný tvor, ktorý však skrýva temné tajomstvá.


Ztracené dítě, žijící si ve své alternativní realitě. Ve volném čase se věnuje psaní příběhů, kreslení, posloucháním rockové či fantasy hudby, tvořením počítačové grafiky, anime a popíjením ovocného čaje.
Věčný snílek, v realitě samotář, avšak pod maskou internetu přátelská osobnost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama